Prekių katalogas

Katedrinis dūminis kvarcas

 • Katedrinis dūminis kvarcas

 • Katedrinis dūminis kvarcas

  Dūminis kvarcas – vienas stipriausių saugančių, įžeminančių mineralų. Jis dirba su pirmaja čakra, kuri yra atsakinga už saugumą, ryšį su žeme, fizinį kūną.
  Dūminis kvarcas įžemina ne tik kūną, bet ir norus - manifestuoja svajones.

  Katedrinė kvarco struktūra. Katedriniu vadinamas kristalas, kuris viename tarsi sulieja daug kristalų. Jo briaunose ir viršūnėje galima matyti daug viršūnių fragmentų.
  Mano pajautimu, tai yra pati garbingiausia ir didingiausia kristalo forma visoje Mineralų karalystėje. Tai kolektyvinės išminties rezervuarai. Kaip katedroje susirinkę žmonės nukreipia savo mintis ir maldas į bendras vertybes, taip ir katedrinis krištolas savyje suburia daugelio kristalų kokolektyvinę išmintį ir jėgą.

  Dūminio kvarco veikimas. Mūsų auroje yra visų čakrų energijos. Jas galima įsivaizduoti kaip skirtingų spalvų auros sluoksnius. Dūminis kvarcas – pirmos čakros akmuo, atsakingas už apsaugą. Jo energija papildo ir harmonizuoja pirmos čakros energiją. Medituodami su dūminiu kvarcu galime pajausti, kad „sunkios“ temos, susijusios su saugumo trūkumu, traumuojančios patirtys iš praeities, apie kurias sunku galvoti neįplieskiant naujų emocijų – tampa lengvesnės, į jas galima pažiūrėti tarsi iš šalies. Tokiu būdu dūminis kvarcas palaiko erdvę, kol mes užsipildome suvokimu, padarome naujus sprendimus, kurie mums padės išeiti iš nesaugumo ir susikurti geresnę realybę.

  Robertas Simonsas yra gražiai parašęs, kad laikyti katedrinį krištolą ar dūminio kvarco kristalą kambaryje yra tarsi laikyti įjungtą radijo imtuvą, nustatytą transliuoti žinias iš mūsų Aukščiausiojo Aš.

  Kai meldžiamės, kad Dievas parodytų mums kelią ar padėtų rasti atsakymus į svarbius klausimus – katedrinis kvarcas yra mūsų geriausias draugas, pirmas išgirstantis atsakymus ir kaip stiprintuvas padedantis mums juos suprasti.