Urugvajaus ametistas 16,45kg

 • Kraunamos nuotraukos
  987 
  1645  Sutaupykite 658 
  Į krepšelį 

  Mūsų Urugvajaus ametistų senelis vėl atvyko į sandėlį Vokietijoje ir atsiuntė mineralų nuotraukas. Skelbiame 40% akciją ir kviečiame įsigyti šių legendinių mineralų pagal užsakymą.

  Seniau besidomintys mineralais jau tikriausiai pastebėjote, kad jie brangsta. Dėl infliacijos, žaibiškai kylančios pervežimų kainos, dėl sustojusių kasybos darbų visame pasaulyje. Tai gali būti paskutinė galimybė įsigyti šių mineralų už tokią žemą kainą.

  Pristatymas LPexpress paštomatais - nemokamas. Jei turite klausimų, skambinkite: 863081773 

 • 16,45kg svorio, unikalios formos Urugvajaus ametisto žeoda. Kiekvienam kristalui sukurtas specialus tvirtas metalinis stovas, jis nėra pritvirtintas, dėl to galima pakreipti kaip labiau patinka, arba visai jo nenaudoti.

  Ametistai - universalūs mineralai, kurių pagrindinis darbas, tai valyti erdvę ir kelti žmogaus sąmonę. Jie puikiai tinka namų ar biuro papuošimui, kitų mineralų ir papuošalų energetiniam valymui.

  Žinoma daugiausia naudos gausite medituodami su jais. Meditacija neprivalo būti tyloje, užsimerkus. Jei laikysite jį rankose, grožėsitės jo spalvomis ir atspindžiais - tai bus puiki meditacija.

  Svarbiausia - džiaugtis, pasitikėti procesu, priimti jo nematomą energiją. Jei pameditavę jaučiatės geriau nei prieš tai - Jūs moksliškai įrodėte, kad meditacija su kristalais veikia gydančiai.

  Kaip ir visi mineralai, namuose jie geriausiai "dirba" kai yra laikomi švarioje, gerbiamoje ir matomoje vietoje. Ametistai puikiai "sutaria" su kitais mineralais. Dėl to jie gali būti centriniu mineralų altorėlio akmeniu, aplink kurį pagal intuiciją pastatysite kitus mineralus.

  Urugvajaus ametistai išsiskiria iš kitų (Brazilijos, Afrikos, Pakistano ar Madagaskaro) ametistų savo violetinės spalos intensyvumu ir gerai susiformavusiais kristalais. Mineralų terapijoje labai vertinamos natūraliai intensyvios mineralų spalvos. Žmonės tai jaučia intuityviai ir visad renkasi ryškesnius ametistus. Dėl to jie yra gerai žinomi visame pasaulyje ir dėl didelės paklausos - nuolat brangsta.

  Laukiu Jūsų užsakymų iki rugsėjo 20d. Galiu išrašyti sąskaitą, taip pat galite pirkti išsimokėtinai.
  Jei turite klausimų ar norite pasitarti - drąsiai skambinkite: 863081773     

 • UŽSIREGISTRUOK IR GAUK 20% NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI!